WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W BUDACHOWIE 2023

"WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!!!"

W dniu 15.08.2023r. na boisku piłkarskim w Budachowie odbył się "Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży". W turnieju brały udział drużyny z kategorii wiekowej Trampkarz, m.in. z powiatów: krośnieńskiego, żarskiego oraz słubickiego. Zwycięzcą tego turnieju została drużyna UKS PERŁA Cybinka, która wygrała wszystkie swoje mecze. Każda z uczestniczących drużyn otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom, natomiast wszyscy uczestnicy turnieju skorzystali z poczęstunku. Ponadto w ramach zadania została zakupiona bramka przenośna, która będzie wykorzystana w dalszej działalności klubu.

Działanie współfinansowane ze środków dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w ramach zadania: "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży szkolnej, w środowisku wiejskim, akademickim o zasięgu co najmniej wojewódzkim".