LUBUSKA ODNOWA WSI 2022

W ramach V edycji Lubuskiej Odnowy Wsi dofinansowanie otrzymało 71 projektów na łączną kwotę blisko 700 tys. zł. W środę, 1 czerwca 2022 r. wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn podpisał umowy z beneficjentami.

Niezmiernie miło nam jest przekazać kolejną dobrą wiadomość dla naszego klubu, kibiców oraz mieszkańców. W dniu 12.04.2022r. Zarząd Województwa Lubuskiego rozstrzygnął konkurs Lubuska Odnowa Wsi 2022, w którym m.in. LKS SPARTAK Budachów składał ofertę pt.:  "Doposażenia boiska piłkarskiego w Budachowie". Oferta została pozytywnie zaopiniowana przez komisję konkursową i nasz klub otrzyma dofinansowanie w wysokości 10.000zł, które zostanie przeznaczone na zakup i montaż profesjonalnych bramek na boisku piłkarskim w Budachowie.

Dziękujemy!!!