OBCHODY 70 - LECIA LKS SPARTAK BUDACHÓW

W dniu 29.06.2019r. klub LKS SPARTAK Budachów obchodził 70-tą rocznicę istnienia klubu. Impreza zorganizowana była pn. Jubileusz na sportowo - Powiatowy turniej piłki nożnej z okazji 70-lecia LKS SPARTAK Budachów. Wsparcie realizacji tego zadania współfinansowane było ze środków dotacji Zarządu Powiatu Krośnieńskiego. Był to turniej piłkarski, w którym uczestniczyły drużyny w kategorii ORLIK, Młodzik/Trampkarz, SENIOR oraz OLDBOJE. Każda z drużyn za udział w turnieju otrzymała pamiątkowy puchar, a każdy z zawodników pamiątkowe medale oraz proporczyki. W turnieju brały udział drużyny z Dychowa, Chlebowa, Budachowa oraz w kategorii OLDBOJ brali udział byli zawodnicy klubu, którzy przybyli z terenu całego województwa.