POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W BUDACHOWIE

W sobotę w dniu 27.08.2022r.  na boisku w Budachowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci w kategorii wiekowej Młodzik - rocznik 2010 i młodszy. W turnieju wzięły udział drużyny: LKS "SPARTAK" I Budachów, LKS "BÓBR" Bobrowice, LECH Sulechów, KS "SPARTA" Nietkowice, KS "SPARTA" Grabik oraz LKS "SPARTAK" II Budachów. Zwycięzcą turnieju została drużyna Bóbr Bobrowice, której gratulujemy. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom dla uczestników zapewniono poczęstunek. W ramach zadania zakupiono również wózek do malowani linii na boisku piłkarskim, który zostanie wykorzystany w dalszych działaniach klubu.

Wsparcie realizacji zadania publicznego pn.: Powiatowy Turniej Piłki Nożnej z zakresu: „wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej” współfinansowane ze środków dotacji Zarządu Powiatu Krośnieńskiego oraz Gminy Bytnica.