WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W BUDACHOWIE

W dniu 20.06.2021r. na boisku w Budachowie odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej w kat. TRAMPKARZ, który oficjalnie otworzył Wójt Gminy Bytnica Pan Sebastian Bartczak. W rywalizacji brały udział drużyny: UKS Perła Cybinka, Tęcza Krosno Odrzańskie, Bizon Wilkowo, Piast Czerwieńsk, Płomień Chlebowo oraz miejscowy Spartak Budachów. Zwycięzcą turnieju został zespół Tęczy Krosno Odrzańskie, który w meczu o 1 miejsce, w rzutach karnych 3:1 pokonał rówieśników z Piasta Czerwieńsk (w regulaminowym czasie było 0:0). Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom. Ponadto uczestnicy otrzymali poczęstunek, ponadto w ramach zadania zakupiono komplet piłek.

Wsparcie realizacji zadania publicznego pn.: Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej" z zakresu: "wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej" zostało współfinansowane ze środków dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego oraz środków dotacji Gminy Bytnica.