WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W BUDACHOWIE
W dniu 18.06.2022r. na boisku w Budachowie odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej dla dzieci w kategorii Młodzik. W rywalizacji brały udział zespoły z powiatu krośnieńskiego, zielonogórskiego oraz żarskiego: Bóbr Bobrowice, Start Płoty, Lech Sulechów, Sparta Grabik no i oczywiście gospodarze Spartak Budachów. Rywalizację w miłej atmosferze wygrała drużyna z Sulechowa, natomiast Spartak uplasował się na dobrym 3 miejscu. Uczestnicy turnieju, z rąk Wójta Gminy Bytnica Pana Sebastiana Bartczak oraz w-ce Prezesa klubu Spartak Budachów, Radosława Trawińskiego, otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy oraz skorzystali z przygotowanego dla nich poczęstunku.
Wsparcie zadania publicznego pn. "Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej dla dzieci" z zakresu: "wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej" zostało współfinansowane ze środków dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego oraz Gminy Bytnica.