Nieznany zawodnik
85'

Kary

69'
Paweł Żądło (Ż) Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego asystenta słowami: „Czego nie pokazujesz faulu, to zaraz kurwa on zobaczy!”

02.06.2015

Kolejny dobry mecz rozegrali zawodnicy "Spartaka" Budachów. Nasz zespół podejmował czwartą drużynę w tabeli i pewnie wygrał to spotkanie, choć wynik nie do końca odzwierciedla tego co się działo na boisku. Szczególnie pierwsza połowa była wyrównana, jednak więcej szczęścia mieliśmy my i wygraliśmy ją 4:1, po bramkach: Damiana Szymczaka, dwóch Adriana Gołębowskiego oraz Pawła Szaranek. Na początku spotkania przy stanie 1:0 goście mieli trzy klarowne sytuacje, jednak przed stratą bramki uchronił nas Paweł Pieszczyński, który efektownie bronił między słupkami.
W drugiej połowie kontrolujemy przebieg spotkania, w 70' Mateusz Lipiński dokłada jeszcze jedną bramkę i prowadzimy już 5:1. Goście w 85' strzelają swoją drugą bramkę i końcowy wynik brzmi 5:2. Brawo chłopaki i powodzenia w następnych spotkaniach.