Autor:

TRAWKA 75

Utworzono:

05.04.2016

Kapitalne zawody rozegrały obie drużyny podczas meczu w Ciborzu. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 2:1 dla Medyka. Druga połowa, a szczególnie ostatnie 30 minut, to wymiana ciosów. Kiedy to po dwóch kolejnych trafieniach Medyka (4:1) wydawało się, że wynik meczu został już ustalony do głosu doszli zawodnicy Spartaka, a swój potencjał strzelecki pokazał Adrian "BULI" Gołębowski, który w pięknym stylu ustrzelił hattricka i doprowadził do remisu. Od tego momentu (73') nasz zespół zaczął przeważać. W doliczonym czasie gry mogliśmy nawet rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść, jednak w sytuacji sam na sam Patrykowi "STASIOWI" Podleśnemu nie udało się pokonać bramkarza gospodarzy. Zawodnicy Spartaka udowodnili, że stać ich na dużo pomimo tego, że do spotkania przystępowaliśmy bez Mietlika, Pacyny, Hałka i Gumy, którzy z różnych powodów nie mogli zagrać.