"LEŚNA AKADEMIA SPORTU" - RAJD ROWEROWY 23.10.2022r.
W niedzielę 23.10.2022r. Ludowy Klub Sportowy "Spartak" Budachów zorganizował "rajd rowerowy szlakiem leśnej infrastruktury turystycznej” po lasach powiatu krośnieńskiego. Było to wydarzenie pn. „Leśna Akademia Sportu”, w ramach konkursu „Sportowa natura” organizowanego przez Lasy Państwowe. Ta przejażdżka miała na celu promowanie infrastruktury turystycznej w Lasach Państwowych na przykładzie Nadleśnictwa Krosno oraz Nadleśnictwa Bytnica. Podczas rajdu na terenie Nadleśnictwa Bytnica zobaczyliśmy Ścieżkę edukacyjną „Wilczym tropem”, a uczestnicy rajdu od zaproszonych leśników dowiedzieli się o zagadnieniach związanych z prowadzoną przez nich racjonalną gospodarką leśną. Rajd zakończył się pod wiatą przy Szkółce Leśnej Smolary Bytnickie, gdzie przy wspólnym ognisku upiekliśmy kiełbaski. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i spędzone chwile w miłym towarzystwie.
„Partnerem” wydarzeń były Lasy Państwowe, a działania zorganizowane przez klub patronatem objął Nadleśniczy Nadleśnictwa Bytnica.