"LEŚNA AKADEMIA SPORTU" - RAJD ROWEROWY
Ludowy Klub Sportowy "Spartak" Budachów w niedzielę 23.10.2022r. organizuje "rajd rowerowy szlakiem leśnej infrastruktury turystycznej” po lasach powiatu krośnieńskiego. Będzie to wydarzenie pn. „Leśna Akademia Sportu”, w ramach konkursu „Sportowa natura” organizowanego przez Lasy Państwowe. Ta przejażdżka ma na celu promowanie infrastruktury turystycznej w Lasach Państwowych na przykładzie Nadleśnictwa Krosno oraz Nadleśnictwa Bytnica. Podczas rajdu na terenie Nadleśnictwa Bytnica zobaczymy Ścieżkę edukacyjną „Wilczym tropem”, a zaproszeni leśnicy opowiedzą uczestnikom rajdu o zagadnieniach związanych z prowadzoną przez nich racjonalną gospodarką leśną. Rajd zwieńczy wspólne ognisko pod wiatą przy Szkółce Leśnej Smolary Bytnickie.
Zbiórka g. 9:50 w rejonie boiska w Budachowie, zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rajdzie (bez względu na wiek).
„Partnerem” wydarzenia są Lasy Państwowe, a działania organizowane przez klub patronatem objął Nadleśniczy Nadleśnictwa Bytnica. www.lasy.gov.pl